Tasuta saatmine alates 29 eurost

Vibreeriv puldiga tupekuul NALONE Sweetie, roosa

Vibreeriv puldiga tupekuul NALONE Sweetie, roosaVibreeriv puldiga tupekuul NALONE Sweetie, roosa - foto 2Vibreeriv puldiga tupekuul NALONE Sweetie, roosa - foto 3Vibreeriv puldiga tupekuul NALONE Sweetie, roosa - foto 4Vibreeriv puldiga tupekuul NALONE Sweetie, roosa - foto 5Vibreeriv puldiga tupekuul NALONE Sweetie, roosa - foto 6
Uus!
€ 49.40
€ 46.93 (-5%)
Registreeruge püsikliendiks
Toode on valmis saatmiseks.
Garanteerime, et paneme teele täna.
Eeldatav tarnekuupäev: 27.05.2024.
2 tk.

Toote kirjeldus:

NALONE Sweetie on intelligentne vibreeriv puldiga tupekuul. See on intelligentne, sest saad liikuda 7 vibratsioonirežiimi vahel vastavalt sinu häältele, vastavalt sinu oigamisele. Funktsioone saab juhtida juhtmevaba kaugjuhtimispuldiga kuni 10 meetri kauguselt. See on pritsmekindel ja sellel on võimas, kuid vaikne mootor, nii et saad kasutada seda kus ja millal iganes soovite. See on super paindlik, kuni 360º painutust. Äre muretse patareide pärast, muna on täielikult laetav USB kaudu.
Nautimisega alustamiseks pead vajutama nuppu vaid 3 sekundit (kui sa ei kasuta seda 5 minuti jooksul, lülitub see ise välja), täpselt nagu kaugjuhtimispuldil. Iga vajutusega, saad valida 7 vibratsioonifunktsiooni vahel. Kohe allpool on hääljuhtimise nupp, mille sisselülitamiseks pead seda vajutama 3 sekundit. Vajutades saad testida 3 asendit - madalat, keskmist ja kõrget kiirust.

Omadused:
7 vibratsiooni funktsiooni
Kaugjuhtimispult
"Audio" funktsioon
Võimas mootor
USB kaudu laetav
Autonoomia: 1 tund
Pritsmekindel
Silikoon + ABS
Müratase: alla 50 dB
Tupekuuli mõõdud: 16,8 cm x 3,6 cm

2 inimest on vaadanud seda toodet viimase 7 päeva jooksul

Toote omadused

Kohaletoimetamine

Garanteerime sinu tellimuse 100% anonüümse kohaletoimetamise.

Pakkidel ei ole reklaame, pealkirju ega silte, mille järgi saaks paki sisust aru. Kõik tellimused on pakitud läbipaistmatutesse ümbrikesse või pappkarpidesse. Aadressi kleebised näitavad ainult sinu kontakttelefoni numbrit ja nime (tellimisel võid kirjutada suvalise nime).

Itella SmartPost Omniva

Tellimused toimetatakse Itella SmartPosti või Omniva postiautomaatidesse. Tööpäeviti enne kella 16:00 tehtud tellimused saadetakse teele samal päeval ja tarnitakse üldjuhul järgmisel päeval.

Järelmaksu võimalus

Vibreeriv puldiga tupekuul NALONE Sweetie, roosa on võimalik osta ESTO järelmaksuga. ESTO teeb krediidiotsuse reaalajas ning aitab ostu sooritada vähem kui 60 sekundiga.

ESTO 3: Maksa 3 võrdsa osana ESTO Maksa Hiljem

Vibreerivad tupekuulid (15)

Teid võib huvitada ka: