Tasuta saatmine alates 29 eurost

MEIST

Alates 2018. aastast oleme teinud koostööd Euroopa suurimate tarnijate ja tootjatega, et pakkuda oma klientidele laia valikut intiimseid tooteid. Meie veebipoe käivitamisega oleme sellesse valdkonda niivõrd süvenenud, et meie tootevalik on nüüdseks rohkem kui kolmekordistunud.

Püüame muuta ostuprotsessi võimalikult mugavaks, lihtsaks ja kiireks! Juba praegu toimetatakse üle 87% tellimustest kohale järgmisel tööpäeval. Iga tellimus on meile võrdselt oluline, olgu see 7 või 120 eurot - ostuhind ei ole oluline.

Iga tellimus on hoolikalt pakendatud ja kõik tellimused saadetakse 100% anonüümselt. Karbid ja ümbrikud ei ole mingil viisil märgistatud ega tähistatud ning nende sisu ei ole võimalik tuvastada. Pakiautomaatidesse toimetavad meie transpordipartnerid Itella SmartPost ja Omniva.

Ja meie usaldusväärne finantspartner ESTO pakub meie klientidele väga paindlikke maksetingimusi. Alates 2021. aastast teeme koostööd Eesti ühe populaarsema maksesüsteemiga ESTO ja kõigil meie klientidel on võimalus tasuda oma ostude eest järelmaksetena või jagada oma tellimuse makse 3 osaks.

Ootame kõiki kliente ja meie püsiklientidele on alati 5% soodustus. Lisaks on meie veebipoes alates 2022. aastast kasutusel püsikliendiprogramm, mis võimaldab teil teha veelgi kasumlikumaid oste. Iga klient saab kasutada ühte sooduskoodidest ja saada allahindlust kindlatele toodetele.

Täname teid huvi eest meie veebipoe vastu ja loodame, et leiate meie lehekülgedelt täpselt selle, mida vajate. Soovime teid tänada ning meil on teile väike üllatus. Selle nägemiseks valige ja lisage ostukorvi toode, mis teile meeldib.

Veebipoe LISET tiim.
Meeldivaid oste!