Tasuta saatmine alates 29 eurost

Maksmine

Pangalink

Alates 26.11.2022 toimuvad kõik maksed meie e-poes koostöös ESTO ASiga KEVIN EU UAB maksesüsteemi kaudu. Maksed toimuvad tavalise pangalingi kaudu ja pärast tellimuse kinnitamist suunatakse teid KEVIN EU UAB lehele, kus saate valida oma eelistatud panga:

Swedbank pangalink SEB pangalink LHV pangalink COOP pangalink Luminor Citadele Revolut

Peale tasumist tuleb kindlasti vajutada nuppu "Tagasi kaupmehe juurde". Nii saame kohe pangast maksekinnituse ja saame tellimuse kiiremini teele saata.

Arve alusel

Kui soovite tasuda teiselt kontolt, siis valige makseviiside valikust "Arve alusel". Saadame arve epostile. Arve maksetähtaeg on 1 päev.

ESTO järelmaks

Kasuta toodete eest maksmisel just ESTO järelmaksu – kõige soodsam, mugavam ja kiirem järelmaksulink Eestis!

Lisa tooted ostukorvi, kinnita oma tellimus ning vali makseviisidest ESTO järelmaksulink. Maksmisel valige sobiv periood, igakuise osamakse suurus ning digiallkirjastage mugavalt ID-kaardi, Smart-ID või Mobiili-ID abil.

ESTO järelmaksu puhul on tegemist ülimalt kiire ning mugava makselahendusega, mis aitab koostada sulle sinu poolt valitud perioodi alusel maksegraafiku ehk maksta osamaksete kaupa. Antud makselahendus teeb krediidiotsuse reaalajas ning aitab ostu sooritada vähem kui 60 sekundiga.

ESTO

Vaata lähemalt ESTO järelmaksu kohta

Viimane tekstivärskendus 03.10.2023