Tasuta saatmine alates 29 eurost

Vibreeriv puldiga tupekuul Pretty Love Arvin

Vibreeriv puldiga tupekuul Pretty Love ArvinVibreeriv puldiga tupekuul Pretty Love Arvin - foto 2Vibreeriv puldiga tupekuul Pretty Love Arvin - foto 3Vibreeriv puldiga tupekuul Pretty Love Arvin - foto 4Vibreeriv puldiga tupekuul Pretty Love Arvin - foto 5Vibreeriv puldiga tupekuul Pretty Love Arvin - foto 6Vibreeriv puldiga tupekuul Pretty Love Arvin - foto 7
€ 19.95
€ 18.95 (-5%)
Registreeruge püsikliendiks
Toode on valmis saatmiseks.
Garanteerime, et paneme teele täna.
Eeldatav tarnekuupäev: 27.05.2024.
2 tk.

Toote kirjeldus:

See vibreeriv tupekuul on diskreetne ja sa ei pea kasutama oma käsi, kuna sellel on kaugjuhtimispult. Sellel on 12 vibratsioonifunktsiooni, nii et saad proovida ja valida endale kõige meeldivama. Pane see lihtsalt aluspesusse ja oledki pikaks reisiks või igavaks kohtumiseks valmis.
Disainitud USA-s kõige rangemate kvaliteedistandarditega.

Lisad: Kaugjuhtimispult
12 vibratsiooni funktsiooni
2 AAA patareid tupeluulile
1 AAA patarei puldile

Mõõdud:
Tupekuul: 7.9 cm x 3.2 cm
Kaugjuhtimispult: 7 cm x 3.5 cm

5 inimest on vaadanud seda toodet viimase 7 päeva jooksul

Toote omadused

Kohaletoimetamine

Garanteerime sinu tellimuse 100% anonüümse kohaletoimetamise.

Pakkidel ei ole reklaame, pealkirju ega silte, mille järgi saaks paki sisust aru. Kõik tellimused on pakitud läbipaistmatutesse ümbrikesse või pappkarpidesse. Aadressi kleebised näitavad ainult sinu kontakttelefoni numbrit ja nime (tellimisel võid kirjutada suvalise nime).

Itella SmartPost Omniva

Tellimused toimetatakse Itella SmartPosti või Omniva postiautomaatidesse. Tööpäeviti enne kella 16:00 tehtud tellimused saadetakse teele samal päeval ja tarnitakse üldjuhul järgmisel päeval.

Järelmaksu võimalus

Tellimuse eest on võimalik tasuda 30 päeva jooksul või kolmes võrdses osas. ESTO teeb krediidiotsuse reaalajas ning aitab ostu sooritada vähem kui 60 sekundiga.

ESTO 3: Maksa 3 võrdsa osana ESTO Maksa Hiljem

Vibreerivad tupekuulid (15)

Teid võib huvitada ka: