Tasuta saatmine alates 29 eurost
vedelad vibraatorid
  • 👁

Vedelad vibraatorid: mis need on ja mille poolest on nad tavalistest vibraatoritest paremad?

See on uskumatult erutav asi, mida on lihtne kaasa võtta. Vedel vibraator on spetsiaalne geel, mis tekitab intiimpiirkondades vibratsiooni, erutuse, kõditunde ja kihelemise efekti ning toob uusi ja elavaid aistinguid. Vedela vibraatoriga saavutatakse orgasm palju kiiremini ja lihtsamalt. Sinu intiimpiirkonnas tehtavad puudutused tunduvad tavapärasest erinevad, erutavad ja täiesti uued.

Mis on vedel vibraator ja kuidas see töötab?

Vedel vibraatorTõelise klassikalise vibraatoriga pole vedelal versioonil midagi pistmist.
Vedel vibraator on spetsiaalne stimuleeriv geel, mis sisaldab stimuleerivaid aineid. Vedel vibraator suurendab verevoolu piirkonnas, kus geeli kasutatakse, näiteks kliitoriö, huultel või peenisel.
Juba 5-10 minutit pärast pealekandmist hakkavad intiimsed kohad tundma kerget kõditunnet ja pulseerimist (see on efekt, mis võimaldab nimetada stimuleerivat geeli "vibraatoriks"). Nahk paisub, selle temperatuur tõuseb kergelt või seda läbib ootamatu külmavärin ja intiimpiirkond muutub äärmiselt tundlikuks vähimagi puudutuse suhtes.

Milleks on vedel vibraator vajalik?

Vedel vibraatorEelkõige aitab vedel vibraator inimesi, kellel on raskusi orgasmi saavutamisega. Suurenenud vereringe ja suurenenud tundlikkuse tõttu piisab puusade mitu korda pigistamisest, et erutus jõuaks tasemeni "orgasm on tulemas". Saad end aidata käte või seksimänguasjaga.

Vedela vibraatoriga saavutatakse orgasm kiiremini ja kergemini.

Vedel vibraator INTT Bubble Gum, 15 ml. Vedel vibraator INTT Gin and Tonic, 15 ml. Vedel vibraator INTT Ice, 15 ml. Vedel vibraator INTT Strawberry, 15 ml.

See võimaldab mitmekesistada kogemusi

Vedel vibraatorGeeliga peenise või kliitori puudutamine tundub tavapärasest erinev, elavam ja erutavam.
Vedela vibraatoriga on võimalik mängida, rakendades vedelat vibraatorit mitte kohe ja tervenisti, vaid teatud intervallidega. Paita sõrmedega või peopesaga peenist või näiteks häbememokki ja sa tunned midagi täiesti uut.

Seda on lihtne kaasas kanda

Pisike vedela vibraatori tuub mahub kergesti taskusse või väikesesse rahakotti. See on mugav lendude ja reiside jaoks, kui sa ei ole valmis võtma kaasa traditsioonilist lemmikvibraatorit, mis võtaks palju ruumi.

Oluline moment: vedel vibraator ei asenda libestit. Seepärast osta oma uuele tootele geel-libesti - eelistatavalt universaalne, veel põhinev.

Vedelad vibraatorid