Tasuta saatmine alates 29 eurost
sliquid libestid
  • 👁

Saage tuttavaks! Libesti SLIQUID

SLIQUID on väga kvaliteetne libesti Ameerikast. SLIQUIDi ajalugu algab 2002. aastal, kui asutaja Dean Elliott arendas uue ja ohutu libestusaine oma naise jaoks, kes on tundlik glütseriini suhtes. SLIQUIDi kaubamärk on absoluutselt trendikas. Mitte ühtegi toodet ei ole testitud loomade peal ja pudelid on valmistatud taaskasutatud plastist, mille koostis on võimalikult looduslik. SLIQUID-i libestid on suhkruvabad, glütseriinivabad ja kasutavad ainult kõige ohutumaid koostisosi. See libestusaine on ideaalne naistele, kellel on glütseriinitundlikkus. Kõik SLIQUID tooted on 100% gluteenivabad, glükoolivabad, parabeenivabad, propüleenglükoolivabad, sorbitoolivabad ja sulfaadivabad.

SLIQUID Organics – orgaaniliste ekstraktidega libestid

SLIQUID OrganicsNeid libestied saab kasutada igasuguse seksi jaoks, sealhulgas kondoomide ja seksleludega. Nende koostis on nii neutraalne, et sobib isegi rasedatele ja imetavatele naistele. SLIQUID Organics on valmistatud aloe vera ja erinevate orgaaniliste ekstraktidega. Meie tootevalikus on nii vee- kui silikoonipõhised libestid ja geelid ning SLIQUID Organics hübriidlibestid.

Loe igaühe kohta lähemalt, klõpsates pildil või minnes orgaaniliste libestite lehele.

SLIQUID Organics Natural, 125 ml. SLIQUID Organics Natural, 125 ml. SLIQUID Organics Oceanics, 125 ml. SLIQUID Organics Sensation, 125 ml. SLIQUID Organics Silk, 125 ml.

SLIQUID Natural Swirl – suurepärane libesti oraalseksi jaoks

SLIQUID libestid oraalseksi jaoksSLIQUID Natural Swirl libestid on veepõhised ja neid saab kasutada mitte ainult oraalseksiks, vaid ka tavaliseks vaginaalseks seksiks. Libestite koostis on neutraalne ja neid võivad kasutada ka rasedad. SLIQUID Natural Swirl Lubricants on kergelt maitsestatud, mitte liiga magus ja väga kerge maitsega. Need libestid sobivad suurepäraselt neile, kellele ei meeldi väga magusad libestid. Meie valikus on mitu maitset:

Maasikas ja granaatõun
Mandariin ja virsik
Roheline õun
Roosa limonaad

SLIQUID Naturals Swirl - maasikas ja granaatõun, 125 ml. SLIQUID Naturals Swirl - mandariin ja virsik, 125 ml. SLIQUID Naturals Swirl - roheline õun, 125 ml. SLIQUID Naturals Swirl - roosa limonaad, 125 ml.

SLIQUID Natural Swirli libestite tekstuur on paks, kuid kerge. Kuivab kiiresti vabas õhus, ei jäta jääke ja pestakse voodipesust väga lihtsalt välja.

SLIQUID Naturals Sizzle – naudingute suurendamiseks

SLIQUID SlizzleMõeldud neile, kes otsivad lisaelamusi. Tänu mentoolile on sellel nii soojendav kui jahutav toime, suurendades naudingut nii naistele kui meestele.
mine toote juurde

Et näha kõiki meie valikus olevaid SLIQUID tooteid, kasutage otsingut või järgige linki vaata kõiki SLIQUID tooteid

SLIQUID libestid