Tasuta saatmine alates 29 eurost

Kliitoristimulaator ACTION No. TwentyFive

Kliitoristimulaator ACTION No. TwentyFiveKliitoristimulaator ACTION No. TwentyFive - foto 2Kliitoristimulaator ACTION No. TwentyFive - foto 3Kliitoristimulaator ACTION No. TwentyFive - foto 4Kliitoristimulaator ACTION No. TwentyFive - foto 5Kliitoristimulaator ACTION No. TwentyFive - foto 6Kliitoristimulaator ACTION No. TwentyFive - foto 7Kliitoristimulaator ACTION No. TwentyFive - foto 8
Uus!
€ 49.65
€ 47.17 (-5%)
Registreeruge püsikliendiks
Toode on valmis saatmiseks.
Garanteerime, et paneme teele esmaspäeval.
Eeldatav tarnekuupäev: 28.05.2024.
2 tk.

Toote kirjeldus:

Kliitoristimulaator No. TwentyFive Actioni suure pere uus liige.
No. TwentyFive on ideaalne keelestimulaator kliitori ja mistahes keha piirkonna stimuleerimiseks, näiteks nibud, ning sellel on 9 vibratsiooni funktsiooniga.
Sellel on ümar kuju, millel on mugavaks ja lihtsaks kasutamiseks keskel rõngas. Tänu võimsale mootorile saad nautida 9 stimuleeriva keele ja vibratsiooni režiimi ning 1,5h autonoomiat. Vibratsiooni funktsioon on eraldatud keelest, nii et saad nautida stimuleerivat keelt koos vibratsiooniga või ilma vibratsioonita.

Kliitoristimulaator No. TwentyFive on lihtsas ja elegantses mustas karbis koos USB-kaabli, mõningate juhiste ja musta kotiga nõuetekohaseks hoiustamiseks.

Seda saab laadida magnetilise USB-kaabli abil ja selle materjalid on pehmed, siidised, suurepärase puudutusega. See on IPX7 veekindel ja väga vastupidav.

Omadused:
9 stimuleerivat keelefunktsiooni
9 vibratsiooni funktsiooni
Võimas mootor
Magnet-USB taaslaetav
Kaasas kott hoiustamiseks
Ergonoomiline kuju
1,5h autonoomia
IPX7 veekindel
Vaikne

5 inimest on vaadanud seda toodet viimase 7 päeva jooksul

Toote omadused

Kohaletoimetamine

Garanteerime sinu tellimuse 100% anonüümse kohaletoimetamise.

Pakkidel ei ole reklaame, pealkirju ega silte, mille järgi saaks paki sisust aru. Kõik tellimused on pakitud läbipaistmatutesse ümbrikesse või pappkarpidesse. Aadressi kleebised näitavad ainult sinu kontakttelefoni numbrit ja nime (tellimisel võid kirjutada suvalise nime).

Itella SmartPost Omniva

Tellimused toimetatakse Itella SmartPosti või Omniva postiautomaatidesse. Tööpäeviti enne kella 16:00 tehtud tellimused saadetakse teele samal päeval ja tarnitakse üldjuhul järgmisel päeval.

Järelmaksu võimalus

Kliitoristimulaator ACTION No. TwentyFive on võimalik osta ESTO järelmaksuga. ESTO teeb krediidiotsuse reaalajas ning aitab ostu sooritada vähem kui 60 sekundiga.

ESTO 3: Maksa 3 võrdsa osana ESTO Maksa Hiljem

Kliitoristimulaatorid (10)

Teid võib huvitada ka: