Tasuta saatmine alates 29 eurost

Mälumäng Kamasutra Memory Play

Mälumäng Kamasutra Memory Play
€ 9.95
€ 9.45 (-5%)
Registreeruge püsikliendiks
Toode on valmis saatmiseks.
Garanteerime, et paneme teele esmaspäeval.
Eeldatav tarnekuupäev: 28.05.2024.
9 tk.

Toote kirjeldus:

Mäng Memory, ent väga vürtsikate muudatustega!
Kõik kaardid asetatakse lauale näoga allapoole. Vanim mängija hakkab laduma kahte kaardi, kui kaks kaari "ei" on võrdsed, siis läheb üle. Kui SI-kaardid klapivad, jätab mängija need meelde ja jätkab mängimist, kuni ebaõnnestumiseni - siis saabub ka järgmise mängija kord. Mäng lõpeb, kui kõik kaardid on otsas. Mängija, kellel on kõige rohkem paare, on võitnud ning saab valida oma kaartidel olevate asendite järjekorra. Neid asendeid proovitakse mängu lõpus, ajastades neid liivakellaga (60 sek). Alusta väljakutset!

Komplekt sisaldab:
40 kaarti
1 liivakell (60 sek)
Keeled: inglise, hispaania, prantsuse, saksa, itaalia.

Toote omadused

Kohaletoimetamine

Garanteerime sinu tellimuse 100% anonüümse kohaletoimetamise.

Pakkidel ei ole reklaame, pealkirju ega silte, mille järgi saaks paki sisust aru. Kõik tellimused on pakitud läbipaistmatutesse ümbrikesse või pappkarpidesse. Aadressi kleebised näitavad ainult sinu kontakttelefoni numbrit ja nime (tellimisel võid kirjutada suvalise nime).

Itella SmartPost Omniva

Tellimused toimetatakse Itella SmartPosti või Omniva postiautomaatidesse. Tööpäeviti enne kella 16:00 tehtud tellimused saadetakse teele samal päeval ja tarnitakse üldjuhul järgmisel päeval.

Järelmaksu võimalus

Tellimuse eest on võimalik tasuda 30 päeva jooksul või kolmes võrdses osas. ESTO teeb krediidiotsuse reaalajas ning aitab ostu sooritada vähem kui 60 sekundiga.

ESTO 3: Maksa 3 võrdsa osana ESTO Maksa Hiljem

Erootilised mängud (35)

Teid võib huvitada ka: