Tasuta saatmine alates 29 eurost

Kamasutra, 69 seksiasendit

Kamasutra, 69 seksiasenditKamasutra, 69 seksiasendit - foto 2Kamasutra, 69 seksiasendit - foto 3Kamasutra, 69 seksiasendit - foto 4Kamasutra, 69 seksiasendit - foto 5Kamasutra, 69 seksiasendit - foto 6Kamasutra, 69 seksiasendit - foto 7Kamasutra, 69 seksiasendit - foto 8Kamasutra, 69 seksiasendit - foto 9
€ 15.95
€ 15.15 (-5%)
Registreeruge püsikliendiks
Toode on valmis saatmiseks.
Garanteerime, et paneme teele esmaspäeval.
Eeldatav tarnekuupäev: 28.05.2024.
2 tk.

Toote kirjeldus:

Mõnikord oleme liiga harjunud samu toiminguid tegema. Rutiini ja aja möödudes tunneme end mugavalt ja me ei tee enam uuendusi ning sama juhtub seksiga, põhjustades meie suhetes sädeme kadumise. Sellepärast on hea proovida rutiinist välja tulla ja proovida paarina uusi asju, et leek ei kustuks.

Mis siis, kui raamat paljastab uued seksipoosid, mida te pole kunagi varem proovinud, ja selgitab üksikasjalikult, kuidas neid samm-sammult sooritada, et need oleksid väga-väga nauditavad?

Noh, see raamat... See on siin!

Avasta 69 illustreeritud seksiasendit, mida Secret Play sulle ja sinu partnerile pakub, et nautida täisväärtuslikku ja lõbusat seksi. Raamatut uurides väljud monotoonsusest ja proovid asendeid, mida te pole kunagi varem ette kujutanud.

Teame, et selliste asendite puhul nagu misjonär, doggy style, spooning või 69 me ei kavatse avastada uusi asju, aga kuidas oleks proovida uusi positsioone nagu ragulka, ekspertsild, tetris või lumeingel?

Võib-olla arvad, et tead juba oma lemmikasendit, kuid kui sa pole seda veel avastanud ja soovid katsetada, on see raamat loodud just sulle.

Harjutage neid asendeid olenemata oma soost ja seksuaalsest sättumusest. Saad seda teha tupe ja päraku penetratsiooniga, genitaalide hõõrdumise kaudu, erootiliste mänguasjade, rihmade, libestite, stimulaatorite jne abil. Julgeme neid kõiki proovida!

3 inimest on vaadanud seda toodet viimase 7 päeva jooksul

Toote omadused

  • Saadavus2 tk.
  • Viimati uuendatud13.02.2024
  • KaubamärkSECRET PLAY
  • TootekategooriaErootilised mängud (35)

Kohaletoimetamine

Garanteerime sinu tellimuse 100% anonüümse kohaletoimetamise.

Pakkidel ei ole reklaame, pealkirju ega silte, mille järgi saaks paki sisust aru. Kõik tellimused on pakitud läbipaistmatutesse ümbrikesse või pappkarpidesse. Aadressi kleebised näitavad ainult sinu kontakttelefoni numbrit ja nime (tellimisel võid kirjutada suvalise nime).

Itella SmartPost Omniva

Tellimused toimetatakse Itella SmartPosti või Omniva postiautomaatidesse. Tööpäeviti enne kella 16:00 tehtud tellimused saadetakse teele samal päeval ja tarnitakse üldjuhul järgmisel päeval.

Järelmaksu võimalus

Tellimuse eest on võimalik tasuda 30 päeva jooksul või kolmes võrdses osas. ESTO teeb krediidiotsuse reaalajas ning aitab ostu sooritada vähem kui 60 sekundiga.

ESTO 3: Maksa 3 võrdsa osana ESTO Maksa Hiljem

Erootilised mängud (35)

Teid võib huvitada ka: