Tasuta saatmine alates 29 eurost

Mängukomplekt FETISH FANTASY

Mängukomplekt FETISH FANTASYMängukomplekt FETISH FANTASY - foto 2Mängukomplekt FETISH FANTASY - foto 3Mängukomplekt FETISH FANTASY - foto 4Mängukomplekt FETISH FANTASY - foto 5
€ 28.13
€ 26.72 (-5%)
Registreeruge püsikliendiks

Toote kirjeldus:

Tehke oma magamistoast erootiline mänguväljak selle uskumatu algaja komplektiga Purple Passion Kit. See komplekt sisaldab kõike, mida vajad oma fetišifantaasiade avastamiseks! Võimalused on lõputud... nagu ka sellest saadav erutus!

Komplekt sisaldab:
Sulgkõdistit
Siidist armastuse maski
Pehmeid käeraudu
Nibukatteid

Toote omadused

Kohaletoimetamine

Garanteerime sinu tellimuse 100% anonüümse kohaletoimetamise.

Pakkidel ei ole reklaame, pealkirju ega silte, mille järgi saaks paki sisust aru. Kõik tellimused on pakitud läbipaistmatutesse ümbrikesse või pappkarpidesse. Aadressi kleebised näitavad ainult sinu kontakttelefoni numbrit ja nime (tellimisel võid kirjutada suvalise nime).

Itella SmartPost Omniva

Tellimused toimetatakse Itella SmartPosti või Omniva postiautomaatidesse. Tööpäeviti enne kella 16:00 tehtud tellimused saadetakse teele samal päeval ja tarnitakse üldjuhul järgmisel päeval.

Järelmaksu võimalus

Tellimuse eest on võimalik tasuda 30 päeva jooksul või kolmes võrdses osas. ESTO teeb krediidiotsuse reaalajas ning aitab ostu sooritada vähem kui 60 sekundiga.

ESTO 3: Maksa 3 võrdsa osana ESTO Maksa Hiljem

Erootilised mängud (35)

Teid võib huvitada ka: