Tasuta saatmine alates 29 eurost

Realistlik dildo munanditega KING COCK DUAL DENSITY, 22 cm.

Realistlik dildo munanditega KING COCK DUAL DENSITY, 22 cm.Realistlik dildo munanditega KING COCK DUAL DENSITY, 22 cm. - foto 2Realistlik dildo munanditega KING COCK DUAL DENSITY, 22 cm. - foto 3Realistlik dildo munanditega KING COCK DUAL DENSITY, 22 cm. - foto 4Realistlik dildo munanditega KING COCK DUAL DENSITY, 22 cm. - foto 5Realistlik dildo munanditega KING COCK DUAL DENSITY, 22 cm. - foto 6
Järelmaksu võimalus
€ 54.39
€ 51.67 (-5%)
Registreeruge püsikliendiks

Toote kirjeldus:

Tundke naudingus erinevust selle King Cock Plus Dual Density dildoga. Valmistatud elutruust Fanta Flesh materjalist, millel on sees tihke ja jäik tuum ning pehme ja lihav kiht väljaspool. Naha detailirikas tekstuur pakub veel enam seda otsitavat elutruudust. See on tõepoolest kõige elutruum termoplastilisest elastomeerist dildo, mida teil on kunagi võimalik kogeda.

Võimas iminapaga põhi kinnitub peaaegu iga sileda ja tasapinnalise pinna külge ning tagab selle, et igat dildot on võimalik ka rakmete külge kinnitada. Kõik King Cock tooted on uhkusega valmistatud USA-s, ftalaadivabad ning täielikult ohutud kehale.

Sisenemise sügavus: 18 cm.
Läbimõõt: 4,6 cm.
Valmistatud tõetruust ftalaadivabast Fanta Flesh® materjalist
Ülipehme välisosa tundub parem kui päris asi!
Tihke sisemine tuum pakub elutruud erektsiooni.
Lai põhi tagab toote ohutu kasutamise ja sobivuse rihmadega kinnitatavate rakmetega.
Ülivõimas iminappadega põhi kinnitub enamikele siledatele ja tasapinnalistele pindadele.
Uhkusega valmistatud ja kokku pandud Ameerikas!

Toote omadused

  • Saadavus0
  • KaubamärkKINGCOCK
  • TootekategooriaDildod (5)

Kohaletoimetamine

Garanteerime sinu tellimuse 100% anonüümse kohaletoimetamise.

Pakkidel ei ole reklaame, pealkirju ega silte, mille järgi saaks paki sisust aru. Kõik tellimused on pakitud läbipaistmatutesse ümbrikesse või pappkarpidesse. Aadressi kleebised näitavad ainult sinu kontakttelefoni numbrit ja nime (tellimisel võid kirjutada suvalise nime).

Itella SmartPost Omniva

Tellimused toimetatakse Itella SmartPosti või Omniva postiautomaatidesse. Tööpäeviti enne kella 16:00 tehtud tellimused saadetakse teele samal päeval ja tarnitakse üldjuhul järgmisel päeval.

Järelmaksu võimalus

Realistlik dildo munanditega KING COCK DUAL DENSITY, 22 cm. on võimalik osta ESTO järelmaksuga. ESTO teeb krediidiotsuse reaalajas ning aitab ostu sooritada vähem kui 60 sekundiga.

ESTO 3: Maksa 3 võrdsa osana ESTO Maksa Hiljem

Dildod (5)

Teid võib huvitada ka: