Tasuta saatmine alates 29 eurost

Jänkuvibraator Baile Mariposa Tulip - 21,5 cm., violetne

Jänkuvibraator Baile Mariposa Tulip - 21,5 cm., violetneJänkuvibraator Baile Mariposa Tulip - 21,5 cm., violetne - foto 2Jänkuvibraator Baile Mariposa Tulip - 21,5 cm., violetne - foto 3Jänkuvibraator Baile Mariposa Tulip - 21,5 cm., violetne - foto 4Jänkuvibraator Baile Mariposa Tulip - 21,5 cm., violetne - foto 5Jänkuvibraator Baile Mariposa Tulip - 21,5 cm., violetne - foto 6Jänkuvibraator Baile Mariposa Tulip - 21,5 cm., violetne - foto 7Jänkuvibraator Baile Mariposa Tulip - 21,5 cm., violetne - foto 8
€ 23.32
€ 22.15 (-5%)
Registreeruge püsikliendiks

Toote kirjeldus:

Sellel klassikalisel vibraatoril on 12 vibratsiooni ja 4 pöörlemisfunktsiooni ning tänu oma kujule maseerib see sinu kõige erogeensemaid alasid. Kasuta sead üksi või koos partneriga, võimalused on lõputud.

12 vibratsioonfunktsiooni
4 pöörlemisfunktsiooni
3 tk. AAA patareid
Suurus: 21,5 cm x 3 cm

Toote omadused

Kohaletoimetamine

Garanteerime sinu tellimuse 100% anonüümse kohaletoimetamise.

Pakkidel ei ole reklaame, pealkirju ega silte, mille järgi saaks paki sisust aru. Kõik tellimused on pakitud läbipaistmatutesse ümbrikesse või pappkarpidesse. Aadressi kleebised näitavad ainult sinu kontakttelefoni numbrit ja nime (tellimisel võid kirjutada suvalise nime).

Itella SmartPost Omniva

Tellimused toimetatakse Itella SmartPosti või Omniva postiautomaatidesse. Tööpäeviti enne kella 16:00 tehtud tellimused saadetakse teele samal päeval ja tarnitakse üldjuhul järgmisel päeval.

Järelmaksu võimalus

Tellimuse eest on võimalik tasuda 30 päeva jooksul või kolmes võrdses osas. ESTO teeb krediidiotsuse reaalajas ning aitab ostu sooritada vähem kui 60 sekundiga.

ESTO 3: Maksa 3 võrdsa osana ESTO Maksa Hiljem

Jänkuvibraatorid (16)