Tasuta saatmine alates 29 eurost

Jänkuvibraator Baile Vibe - 29 cm., violetne

Jänkuvibraator Baile Vibe - 29 cm., violetneJänkuvibraator Baile Vibe - 29 cm., violetne - foto 2Jänkuvibraator Baile Vibe - 29 cm., violetne - foto 3Jänkuvibraator Baile Vibe - 29 cm., violetne - foto 4Jänkuvibraator Baile Vibe - 29 cm., violetne - foto 5Jänkuvibraator Baile Vibe - 29 cm., violetne - foto 6
€ 21.94
€ 20.84 (-5%)
Registreeruge püsikliendiks

Toote kirjeldus:

Kas sa soovid teada, mis on nauding? Siin on realistliku kujuga vibraator, mis stimuleerib sind nii nagu ei miski varem. Tunnetades vibratsioonide võimsust pöörlevad seesmised kuulid sinu sees ülima naudingu andmiseks.

Mitmeti vibreeriv
Mitmeti pöörlev
4 tk. AA patareid
Suurus: 29 cm x 3,5 cm

Toote omadused

Kohaletoimetamine

Garanteerime sinu tellimuse 100% anonüümse kohaletoimetamise.

Pakkidel ei ole reklaame, pealkirju ega silte, mille järgi saaks paki sisust aru. Kõik tellimused on pakitud läbipaistmatutesse ümbrikesse või pappkarpidesse. Aadressi kleebised näitavad ainult sinu kontakttelefoni numbrit ja nime (tellimisel võid kirjutada suvalise nime).

Itella SmartPost Omniva

Tellimused toimetatakse Itella SmartPosti või Omniva postiautomaatidesse. Tööpäeviti enne kella 16:00 tehtud tellimused saadetakse teele samal päeval ja tarnitakse üldjuhul järgmisel päeval.

Järelmaksu võimalus

Tellimuse eest on võimalik tasuda 30 päeva jooksul või kolmes võrdses osas. ESTO teeb krediidiotsuse reaalajas ning aitab ostu sooritada vähem kui 60 sekundiga.

ESTO 3: Maksa 3 võrdsa osana ESTO Maksa Hiljem

Jänkuvibraatorid (16)