Tasuta saatmine alates 29 eurost

Jänkuvibraator Baile Vibe - 25,5 cm., roosa

Jänkuvibraator Baile Vibe - 25,5 cm., roosaJänkuvibraator Baile Vibe - 25,5 cm., roosa - foto 2Jänkuvibraator Baile Vibe - 25,5 cm., roosa - foto 3Jänkuvibraator Baile Vibe - 25,5 cm., roosa - foto 4Jänkuvibraator Baile Vibe - 25,5 cm., roosa - foto 5Jänkuvibraator Baile Vibe - 25,5 cm., roosa - foto 6Jänkuvibraator Baile Vibe - 25,5 cm., roosa - foto 7
€ 25.69
€ 24.41 (-5%)
Registreeruge püsikliendiks

Toote kirjeldus:

Sa ei suuda seda vibraatorit peale selle proovimist kunagi unustada. See on diskreetne, paindlik ja ideaalne nii seesmiseks kui välispidiseks stimuleerimiseks. Koge oma unistuste erutust sisemiste pärlite abil.
Loodud Ameerika Ühendriikides kõrgeimate kvaliteedi standardite kohaselt.

Mitmeti vibreeriv
Mitmeti pöörlev
4 tk. AA patareid
Suurus: 25,5 cm x 4 cm

Toote omadused

Kohaletoimetamine

Garanteerime sinu tellimuse 100% anonüümse kohaletoimetamise.

Pakkidel ei ole reklaame, pealkirju ega silte, mille järgi saaks paki sisust aru. Kõik tellimused on pakitud läbipaistmatutesse ümbrikesse või pappkarpidesse. Aadressi kleebised näitavad ainult sinu kontakttelefoni numbrit ja nime (tellimisel võid kirjutada suvalise nime).

Itella SmartPost Omniva

Tellimused toimetatakse Itella SmartPosti või Omniva postiautomaatidesse. Tööpäeviti enne kella 16:00 tehtud tellimused saadetakse teele samal päeval ja tarnitakse üldjuhul järgmisel päeval.

Järelmaksu võimalus

Tellimuse eest on võimalik tasuda 30 päeva jooksul või kolmes võrdses osas. ESTO teeb krediidiotsuse reaalajas ning aitab ostu sooritada vähem kui 60 sekundiga.

ESTO 3: Maksa 3 võrdsa osana ESTO Maksa Hiljem

Jänkuvibraatorid (16)