Tasuta saatmine alates 29 eurost

Anaalkuulid, violetsed

Anaalkuulid, violetsedAnaalkuulid, violetsed - foto 2Anaalkuulid, violetsed - foto 3Anaalkuulid, violetsed - foto 4Anaalkuulid, violetsed - foto 5
€ 4.50
€ 4.28 (-5%)
Registreeruge püsikliendiks

Toote kirjeldus:

Parim viis naudingut saavutada on lihtsustades ja seda silmas pidades esitleme neid 2 erineva tekstuuriga anaalkuule. Kuulid liiguvad igal sammul pakkudes mõnu terve päeva jooksul. Kuulid on ühendatud, nii et sa ei kaota neist ühtegi. Kasuta oma lemmik libestit ning need viivad sind otse taevasse.

Loodud Ameerika Ühendriikides kõrgeimate kvaliteedi standardite kohaselt.
Suur kuul: 5,5 cm
Väike kuul: 3,7 cm x 3,4 cm

Toote omadused

  • Saadavus0
  • KaubamärkBAILE
  • TootekategooriaAnaallelud (26)

Kohaletoimetamine

Garanteerime sinu tellimuse 100% anonüümse kohaletoimetamise.

Pakkidel ei ole reklaame, pealkirju ega silte, mille järgi saaks paki sisust aru. Kõik tellimused on pakitud läbipaistmatutesse ümbrikesse või pappkarpidesse. Aadressi kleebised näitavad ainult sinu kontakttelefoni numbrit ja nime (tellimisel võid kirjutada suvalise nime).

Itella SmartPost Omniva

Tellimused toimetatakse Itella SmartPosti või Omniva postiautomaatidesse. Tööpäeviti enne kella 16:00 tehtud tellimused saadetakse teele samal päeval ja tarnitakse üldjuhul järgmisel päeval.

Järelmaksu võimalus

Tellimuse eest on võimalik tasuda 30 päeva jooksul või kolmes võrdses osas. ESTO teeb krediidiotsuse reaalajas ning aitab ostu sooritada vähem kui 60 sekundiga.

ESTO 3: Maksa 3 võrdsa osana ESTO Maksa Hiljem

Anaallelud (26)

Teid võib huvitada ka: