Tasuta saatmine alates 29 eurost

Minivibraator B Swish Bcute Classic, roosa

Minivibraator B Swish Bcute Classic, roosaMinivibraator B Swish Bcute Classic, roosa - foto 2Minivibraator B Swish Bcute Classic, roosa - foto 3Minivibraator B Swish Bcute Classic, roosa - foto 4Minivibraator B Swish Bcute Classic, roosa - foto 5Minivibraator B Swish Bcute Classic, roosa - foto 6Minivibraator B Swish Bcute Classic, roosa - foto 7
€ 19.48
€ 18.51 (-5%)
Registreeruge püsikliendiks

Toote kirjeldus:

Sirge ja otsast koonusja kujuga Bcute Classic on suurepärane erutamaks kliitorit, nibusid, peenise otsa ning mis tahes erogeenset tsooni nagu soovid. Pisut pehmem ots muutub allapoole liikudes tugevamaks ning tänu soontele on seda lihtne lõbutsemise ajal käes hoida. Juhi selle mitmeid funktsioone nupuvajutusega – iga nupuvajutus suurendab vibratsioonide intensiivsust.

Hügieenilisest, mittepoorsetest silikoonmaterjalidest valmistatud Bcute Classic Curve on äärmiselt kehasõbralik ning katsudes üllatavalt sensuaalne. Ainulaadne materjal soojeneb kiirelt kehatemperatuurini olles siidiselt liuglev. Kasuta Bcute Classic Curve’ga alati kvaliteetset vesialuselist libestit ning pärast lõbutsemist pese seda seebi ja sooja veega.

100% kehasõbralik
5 intensiivset naudingu seadistust
Veekindel

Toote omadused

Kohaletoimetamine

Garanteerime sinu tellimuse 100% anonüümse kohaletoimetamise.

Pakkidel ei ole reklaame, pealkirju ega silte, mille järgi saaks paki sisust aru. Kõik tellimused on pakitud läbipaistmatutesse ümbrikesse või pappkarpidesse. Aadressi kleebised näitavad ainult sinu kontakttelefoni numbrit ja nime (tellimisel võid kirjutada suvalise nime).

Itella SmartPost Omniva

Tellimused toimetatakse Itella SmartPosti või Omniva postiautomaatidesse. Tööpäeviti enne kella 16:00 tehtud tellimused saadetakse teele samal päeval ja tarnitakse üldjuhul järgmisel päeval.

Järelmaksu võimalus

Tellimuse eest on võimalik tasuda 30 päeva jooksul või kolmes võrdses osas. ESTO teeb krediidiotsuse reaalajas ning aitab ostu sooritada vähem kui 60 sekundiga.

ESTO 3: Maksa 3 võrdsa osana ESTO Maksa Hiljem

Minivibraatorid (21)