Tasuta saatmine alates 29 eurost

Minivibraator Rocks-Off Touch of Velvet, Aqua Lily

Minivibraator Rocks-Off Touch of Velvet, Aqua LilyMinivibraator Rocks-Off Touch of Velvet, Aqua Lily - foto 2Minivibraator Rocks-Off Touch of Velvet, Aqua Lily - foto 3
Tellige enne teisi
€ 19.99
€ 18.99 (-5%)
Registreeruge püsikliendiks
Toode on valmis saatmiseks.
Garanteerime, et paneme teele esmaspäeval.
Eeldatav tarnekuupäev: 21.05.2024.
1 tk.

Toote kirjeldus:

Tunneta lummust, mida pakuvad Touch of Velveti sujuvad vibratsioonid. Seejuures õrritavad täpselt määratletud punktid õrnalt ja sütitavad sinu lemmikkohti, võimaldades sul tunda oma orgasmi õitsemist ja jõuda organismini ikka ning jälle.
- Täpne stimulatsioon
- 10 funktsiooni
- 100% veekindel
- Ohutu kehale
- 1 x AAA patareid (kaasas)

4 inimest on vaadanud seda toodet viimase 7 päeva jooksul

Toote omadused

Kohaletoimetamine

Garanteerime sinu tellimuse 100% anonüümse kohaletoimetamise.

Pakkidel ei ole reklaame, pealkirju ega silte, mille järgi saaks paki sisust aru. Kõik tellimused on pakitud läbipaistmatutesse ümbrikesse või pappkarpidesse. Aadressi kleebised näitavad ainult sinu kontakttelefoni numbrit ja nime (tellimisel võid kirjutada suvalise nime).

Itella SmartPost Omniva

Tellimused toimetatakse Itella SmartPosti või Omniva postiautomaatidesse. Tööpäeviti enne kella 16:00 tehtud tellimused saadetakse teele samal päeval ja tarnitakse üldjuhul järgmisel päeval.

Järelmaksu võimalus

Tellimuse eest on võimalik tasuda 30 päeva jooksul või kolmes võrdses osas. ESTO teeb krediidiotsuse reaalajas ning aitab ostu sooritada vähem kui 60 sekundiga.

ESTO 3: Maksa 3 võrdsa osana ESTO Maksa Hiljem

Minivibraatorid (21)