Tasuta saatmine alates 29 eurost

Masturbeerimise muna Tenga Egg STEPPER

Masturbeerimise muna Tenga Egg STEPPERMasturbeerimise muna Tenga Egg STEPPER - foto 2Masturbeerimise muna Tenga Egg STEPPER - foto 3Masturbeerimise muna Tenga Egg STEPPER - foto 4Masturbeerimise muna Tenga Egg STEPPER - foto 5
Tasuta saatmine
€ 9.95
€ 9.45 (-5%)
Registreeruge püsikliendiks

Toote kirjeldus:

Kahesuunalised, nii üles kui ka alla suunatud sakid, annavad suurepärase stimulatsiooni tandemina sinu puudutustega. Need suurepäraselt asetatud kestakujulised osad on valmistatud hoolikalt ja detailselt, et pakkuda teile unustatud elamust!

Jaapanis toodetud Tenga tooted on meeste masturbatsiooni maailma revolutsioon, sest saadavad sensatsioonid on lihtsalt ettekujuteldamatud.
Sellel Tenga masturbaatori munal on teravatipuline sisemus, mis muudab sinu maailma igaveseks.
Täiuslikult reisikaaslased - pane need oma tasku ja naudi ükskõik millal ja kus unustamatut orgasmi.
TENGA EGG on mõeldud ainult ühekordseks kasutamiseks. Pärast kasutamist tuleb need ära visata. Hügieeni otstarbel ei soovita me mune kasutada rohkem kui üks kord. Kui soovite siiski Tenga muna kasutada korduvalt, kasutage palju libestit ja järgite hügieeni.

Muna suurus 6,5 x 4,5 cm. (saab venitada kuni 30 cm.)
Iga munaga koos komplektis on libesti

Toote omadused

  • Saadavus0
  • Viimati uuendatud29.10.2023
  • KaubamärkTENGA
  • TootekategooriaTENGA EGG munad (14)

Kohaletoimetamine

Garanteerime sinu tellimuse 100% anonüümse kohaletoimetamise.

Pakkidel ei ole reklaame, pealkirju ega silte, mille järgi saaks paki sisust aru. Kõik tellimused on pakitud läbipaistmatutesse ümbrikesse või pappkarpidesse. Aadressi kleebised näitavad ainult sinu kontakttelefoni numbrit ja nime (tellimisel võid kirjutada suvalise nime).

Itella SmartPost Omniva

Tellimused toimetatakse Itella SmartPosti või Omniva postiautomaatidesse. Tööpäeviti enne kella 16:00 tehtud tellimused saadetakse teele samal päeval ja tarnitakse üldjuhul järgmisel päeval.

Järelmaksu võimalus

Tellimuse eest on võimalik tasuda 30 päeva jooksul või kolmes võrdses osas. ESTO teeb krediidiotsuse reaalajas ning aitab ostu sooritada vähem kui 60 sekundiga.

ESTO 3: Maksa 3 võrdsa osana ESTO Maksa Hiljem

TENGA EGG munad (14)

Teid võib huvitada ka: