Tasuta saatmine alates 29 eurost

Jänkuvibraator Baile Lovable Stroker, roosa - 27 cm

Jänkuvibraator Baile Lovable Stroker, roosa - 27 cmJänkuvibraator Baile Lovable Stroker, roosa - 27 cm - foto 2Jänkuvibraator Baile Lovable Stroker, roosa - 27 cm - foto 3Jänkuvibraator Baile Lovable Stroker, roosa - 27 cm - foto 4Jänkuvibraator Baile Lovable Stroker, roosa - 27 cm - foto 5Jänkuvibraator Baile Lovable Stroker, roosa - 27 cm - foto 6Jänkuvibraator Baile Lovable Stroker, roosa - 27 cm - foto 7
€ 29.26
€ 27.80 (-5%)
Registreeruge püsikliendiks

Toote kirjeldus:

Toodetud ainult mõnu andmiseks on see vibraator samaaegselt jäik ja pehme. Saate kogeda nii pöördeid kui ka vibratsiooni, kas eraldi või samal ajal. Pehme silikoonmaterjal on hüpoallergeenne ja sobib isegi väga tundlikule nahale.

8 vibratsioonfunktsiooni
8 pöörlemisfunktsiooni
4 tk. AAA patareid
Suurus: 27 cm x 3,8 cm

Disainitud USA-s, järgides kõrgemaid kvaliteedistandardeid.

Toote omadused

Kohaletoimetamine

Garanteerime sinu tellimuse 100% anonüümse kohaletoimetamise.

Pakkidel ei ole reklaame, pealkirju ega silte, mille järgi saaks paki sisust aru. Kõik tellimused on pakitud läbipaistmatutesse ümbrikesse või pappkarpidesse. Aadressi kleebised näitavad ainult sinu kontakttelefoni numbrit ja nime (tellimisel võid kirjutada suvalise nime).

Itella SmartPost Omniva

Tellimused toimetatakse Itella SmartPosti või Omniva postiautomaatidesse. Tööpäeviti enne kella 16:00 tehtud tellimused saadetakse teele samal päeval ja tarnitakse üldjuhul järgmisel päeval.

Järelmaksu võimalus

Tellimuse eest on võimalik tasuda 30 päeva jooksul või kolmes võrdses osas. ESTO teeb krediidiotsuse reaalajas ning aitab ostu sooritada vähem kui 60 sekundiga.

ESTO 3: Maksa 3 võrdsa osana ESTO Maksa Hiljem

Jänkuvibraatorid (17)