Tasuta saatmine alates 29 eurost

Jänkuvibraator Baile Home the Tentation, violetne - 25 cm

Jänkuvibraator Baile Home the Tentation, violetne - 25 cmJänkuvibraator Baile Home the Tentation, violetne - 25 cm - foto 2Jänkuvibraator Baile Home the Tentation, violetne - 25 cm - foto 3Jänkuvibraator Baile Home the Tentation, violetne - 25 cm - foto 4Jänkuvibraator Baile Home the Tentation, violetne - 25 cm - foto 5Jänkuvibraator Baile Home the Tentation, violetne - 25 cm - foto 6
€ 35.96
€ 34.16 (-5%)
Registreeruge püsikliendiks

Toote kirjeldus:

Sellel imelisel vibraatoril on kaheksa tugevust ja vibreerimisfunktsiooni, mida saate proovida ja katsetada seni, kuni leiate endale sobiva, üks või kaks või kolm...Sinu maailm peatub pärast sellist kliitori stimulatsiooni.

8 vibratsioonfunktsiooni
8 pöörlemisfunktsiooni
4 tk. AAA patareid
Suurus: 25.5 cm x 4 cm

Disainitud USA-s, järgides kõrgemaid kvaliteedistandardeid.

Toote omadused

Kohaletoimetamine

Garanteerime sinu tellimuse 100% anonüümse kohaletoimetamise.

Pakkidel ei ole reklaame, pealkirju ega silte, mille järgi saaks paki sisust aru. Kõik tellimused on pakitud läbipaistmatutesse ümbrikesse või pappkarpidesse. Aadressi kleebised näitavad ainult sinu kontakttelefoni numbrit ja nime (tellimisel võid kirjutada suvalise nime).

Itella SmartPost Omniva

Tellimused toimetatakse Itella SmartPosti või Omniva postiautomaatidesse. Tööpäeviti enne kella 16:00 tehtud tellimused saadetakse teele samal päeval ja tarnitakse üldjuhul järgmisel päeval.

Järelmaksu võimalus

Tellimuse eest on võimalik tasuda 30 päeva jooksul või kolmes võrdses osas. ESTO teeb krediidiotsuse reaalajas ning aitab ostu sooritada vähem kui 60 sekundiga.

ESTO 3: Maksa 3 võrdsa osana ESTO Maksa Hiljem

Jänkuvibraatorid (16)